Partnerzy

  • » O nas
  • » Polityka cookies
  • » Kontakt
  • » Partnerzy
  • » Dodaj firmę

Partnerzy

budownictwopolskie.pl
Budownictwopolskie.pl to ogólnopolski portal budowlany adresowany jest do przedsiębiorców, instytucji, firm oraz do osób fizycznych. Budownictwopolskie.pl dla firm - Firmom działającym na szeroko rozumianym rynku budowlanym proponujemy: możliwość zareklamowania swojej działalności poprzez artykuły, porady, informacje o inwestycjach, przetargach, itp. Ponadto Portal zamieszcza bieżące wiadomości z rynku, oferty oraz informacje o nadchodzących targach.
Budownictwopolskie.pl dla osób prywatnych - Portal zawiera informacje ułatwiające inwestorom budowę domu, w tym: artykuły, porady, materiały instruktażowe, produkty oraz firmy świadczące wszelkie usługi budowlane (w tym projektowanie), producentów czy dystrybutorów. Zamieszczamy również oferty pracy z sektora budowlanego, wzory pism oraz informacje o kredytach budowlanych.
www.budownictwopolskie.pl
targi.lublin.pl
Międzynarodowe Targi Lubelskie S.A. to jedyne centrum targowo – wystawiennicze we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Od wielu lat systematycznie rozszerza ofertę targową i wystawienniczą i nie zamierza poprzestać na poziomie kilkunastu imprez, które ma przyjemność organizować w bieżącym roku. Międzynarodowe Targi Lubelskie S.A. to rzetelny partner i kreatywny inicjator aktywności biznesowej i kulturalnej we Wschodniej Polsce.
www.targi.lublin.pl
Międzynarodowe Targi Szczecińskie
Międzynarodowe Targi Szczecińskie są organizatorem największych targów w swoim Zachodniopomorskiem. Tu spotykają się polscy i zagraniczni przedsiębiorcy, inwestorzy oraz klienci indywidualni. Obok promocji takich branż jak m.in.: budownictwo, energetyka, ekologia, turystyka, czy edukacja firma zajmuje się również organizowaniem kongresów i konferencji. MTS jest w posiadaniu obiektu dostosowanego do organizacji dużych zjazdów, balów, bankietów i wystaw.
www.mts.pl
kominypolskie.com.pl
Stowarzyszenie "Kominy Polskie" skupia czołowych producentów wyrobów kominowych. Od 1999 r. organizacja upowszechnia zasady bezpiecznej instalacji, produkcji i eksploatacji kominów i przeciwstawia się praktykom zagrażającym życiu i zdrowiu ich użytkowników.
Główne działania Stowarzyszenia: ogólnopolska kampania informacyjna przeciw zaczadzeniom "Ciepło jest ulotne...", ogólnopolskie konferencje i seminaria branżowe, realizacja badań i prób jakościowych, opiniowanie przepisów i aktów prawnych organów ustawodawczych, działalność internetowego serwisu informacyjno-doradczego: www.kominypolskie.com.pl, specjalistyczne doradztwo.
www.kominypolskie.com.pl
tanio-buduj.pl
Firma Tanio-Buduj.pl to lider na Polskim rynku w sprzedaży dobrych materiałów budowlanych po bardzo niskich cenach. Dzięki nam możesz wybudować się szybciej, taniej i profesjonalnie. Zapewniamy transport i rozładunek na teren budowy oraz sprawną realizacji i kontakt z doradcą technicznym. U nas masz możliwość zamówić towar przez telefon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zamówień.
www.tanio-buduj.pl
akademiaprawabudowlanego.pl

www.akademiaprawabudowlanego.pl